Mesaj gönder
Ana sayfa

Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Lanyao Su Arıtma Şirketi, 1990'ların başında 30 milyon RMB sermaye ile kurulmuştur.endüstriyel veya içme poli alüminyum klorürü gibi atık su arıtma üretimi, ister sıvı türü ister toz türü, çeşitli seri poli akrilamit, poli demir sülfat, sodyum asetat, poli alüminyum demir klorür, aktif kömür ve diğer kimyasal ajanlar.Şirket şu anda Jiangsu Eyaleti'ndeki Kimya Endüstrisi Bölgesi'nde bulunuyor.Şirketin örgütsel yapısı beş bölümden ve bir odadan, yani Pazarlama Departmanından oluşmaktadır.Teknoloji Ar-Ge Departmanı, Operasyon Yönetimi Bölümü, Mühendislik Bölümü, Finansal Hesaplama Bölümü, Genel Ofis ve Mühendislik Deneyi Bölümü.Şirketin Jiangsu'da bir şubesi var., Şangay ve Henan Eyaleti.


2012 yılında 1SO9001 kalite sistemi sertifikasını, 2014 yılında ISO14001 çevre sistemi sertifikasını aldık.ve 2016'da iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikasyonuŞirketin hem gelişmiş ekipmanları hem de yetenekleri, hem de 30 yılı aşkın bir süredir orta ve üst düzey unvanlara sahip profesyonel ve teknik personele sahip.Şirketin profesyonel bir nakliye ekibi var., 10 sıvı PAC tankeri ve 5 minibüsüne sahiptir, bu da ürün tedariklerinin zamanında sağlanmasını tam olarak garanti edebilir.


Şirketimizin müşterileri Çin'deki eyalet düzeyinde şehirlere ve yabancı ülkelerdeki diğer listelenmiş şirketlere yayılmıştır. Örneğin Shanghai Water Works, Hangzhou Water Group Co., Ltd.,OJI kağıdı ((Japonya) vb.Şirketimiz, yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel satış sonrası hizmeti ile müşterilerin güvenini ve övgüsünü kazandı.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Doğu Çin, 20. yüzyılın başlarında hafif ve ağır sanayilerin gelişimi için her zaman yoğun bir bölge olduğundan, çeşitli bölgelerdeki kanalizasyon tesislerinin su kaliteleri nispeten farklı ve karmaşıktır, bu nedenle arıtma nispeten zordur.Bu nedenle, genellikle sahaya teknisyenler göndeririz ve KOİ, BOİ, SS, amonyak azotu, toplam fosfor, ağır metal ve diğer safsızlıklar hakkındaki tespit raporuna dayalı olarak mikro deneyler yaparız. en iyi tedavi etkisi.

2006 yılına kadar, çeşitli kolej ve üniversitelerden uzmanlar ve profesörlerle işbirliği yaparak, çeşitli kimyasal türleri üzerine yaklaşık on yıllık teknoloji birikimi ve araştırmasına göre, Lanyao imalat tipi işletme jiangsu eyaleti, yixing'e yerleşti.

Lanyao, pıhtılaştırıcılar, pıhtılaştırıcılar, polialüminyum klorür, poli ferrik sülfat, sodyum asetat ve polialüminyum ferrik klorür vb. İl, 17.000 metrekare fabrika alanı ve 108 çalışanı ile.

 

Eksiksiz bir üretim yönetimi ve kalite kontrol sistemleri setine sahibiz.2012 yılında 1SO9001 kalite sistem sertifikasını, 2014 yılında ISO14001 çevre sistemi sertifikasını ve 2016 yılında iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikasını aldık. Şirket hem gelişmiş ekipman ve yeteneklere, hem de yerli gelişmiş test ekipmanlarına ve 30 yılı aşkın profesyonel deneyime sahiptir. orta ve üst unvanlara sahip teknik personel.Buna ek olarak, şirketin profesyonel bir nakliye ekibi vardır ve ürün tedarikinin zamanında olmasını tam olarak garanti edebilen 10 sıvı PAC tankeri ve 5 kamyonete sahiptir.

30 yılı aşkın gelişme, şirketimizin müşterileri tüm dünyaya yayıldı.Yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel satış sonrası hizmeti ile müşterilerin güvenini ve övgüsünü kazandık.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Lan Yao

No. Çalışanları : 60~100

Yıllık satış : 15000000-16000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar Çin Lanyao Water Treatment Co.,Ltd. Sertifikalar